Гарантія
KS 097-55-20-700, LIFE 093-208-75-57

Гарантія

Гарантія на кондиціонери від продавця
Ми несемо повну гарантійну відповідальність за проданий кондиціонер, за нашу установку і подальше технічне обслуговування. Ми супроводжуємо ваш кондиціонер як в гарантійний, так і в післягарантійний період. Ми проводимо гарантійний ремонт (безкоштовно) тільки тих кондиціонерів, які були придбані в нашій компаніі. Наші майстри виїдуть до вас і усунуть будь-яку несправність, що виникла в роботі вашого кондиціонера . У разі, поломки або дрібної несправності кондиціонера протягом гарантійного терміну, ви повинні повідомити нам про це по телефону, або електронній пошті. Фахівці нашої компанії виконають обстеження кондиціонера. При неможливості ремонту на місці, кондиціонер буде демонтований і відправлений в сервісний центр. Після закінчення ремонту кондиціонер буде доставлений Замовникові і змонтований на колишньому місці.

Гарантія на кондиціонери від виробника
Гарантії на кондиціонер дає завод-виробник. Ми видаємо Гарантійні документи на кондиціонер - це гарантійний талон з печаткою продавця і датою продажу кондиціонер. Також в гарантійному талоні після установки кондиціонера ставиться печатка монтажної організації і дата проведення монтажу. Гарантійний талон є гарантійним зобов'язанням продавця перед покупцем. Гарантійний талон гарантує, що покупець придбав продукцію, що поставляється офіційно в Україну. Гарантійний талон містить в собі інформацію про гарантійні умови виробника, видається на додаток до конституційних і інших прав споживача і, ні в якій мірі, не обмежує їх. Видана гарантія на кондиціонер, діє з моменту його продажу протягом гарантійного терміну, зазначеного в гарантійному талоні. На гарантійному талоні в обов'язковому порядку вказується термін дії гарантії, найменування товару, що купується. Гарантійний талон є недійсним, якщо на ньому відсутня печатка або підпис продавця. У разі виникнення поломки Замовник звертається у офіційний сервісний центр, координати якого вказані у Гарантійному талоні.

Гарантія на монтаж
Гарантія на монтаж кондиціонера відповідає гарантійному строку на яке встановлюється обладнання. Гарантійний термін на монтаж устаткування купленого в інших компаніях - 1 рік. Пам'ятайте, якісно змонтований кондиціонер - гарантія вашого комфорту.
Умови гарантії на кондиціонер
У разі виходу обладнання з ладу в гарантійний період, покупець має право розраховувати на безкоштовне усунення всіх несправностей, що виникли з вини заводу-виготовлювача, при дотриманні вимог інструкції по експлуатації з боку покупця.
Гарантія на кондиціонер недійсна в наступних випадках:
•неправильної експлуатації кондиціонера;
•відсутності профілактичного обслуговування кондиціонера;
•недотримання вказівок, наведених в інструкції користувача;
•потрапляння всередину кондиціонера сторонніх предметів, бруду, рідин або агресивних речовин;
•включення в мережу з невідповідним напругою;
•при наявності механічних пошкоджень;
•в разі ремонту і монтажу, модифікації кондиціонера не уповноваженими особами;
•дії непереборних сил, умисних або необережних дій споживача або третіх осіб.
гарантійний талон на кондиціонери
Поради покупцеві
Шановний користувачу щоб уникнути непорозумінь уважно вивчайте умови гарантійних зобов'язань, які подаються вам компанією продавцем-монтажником, перевіряйте правильність заповнення гарантійного талона. Перед використанням кондиціонера уважно прочитайте «Керівництво по експлуатації кондиціонера». Керівництво користувача включає в себе багато важливих моментів, необхідних при щоденній експлуатації кондиціонера. Пам'ятайте, що обладнання, яке вийшло з ладу через дефекти, пов'язаних з відсутністю техобслуговування протягом гарантійного терміну (засмічення теплообмінників тополиним пухом, засмічення дренажу і т. Д.), Не підлягає гарантійному ремонту. Не втрачайте гарантійний талон, т. К. Саме він є гарантійним зобов'язанням продавця перед покупцем. Зберігайте гарантійний талон протягом усього гарантійного терміну. Обов'язково звертайте увагу на перші симптоми несправності обладнання, не чекаючи виходу його з ладу. Після закінчення гарантійного періоду Ви можете укласти Договір на післягарантійне обслуговування, що дозволить вам продовжити термін служби вашого обладнання.
Нравится