Тел: 097-552-07-00        066-744-37-97

Монтаж

Ми встановлюємо кондиціонери (спліт-системи) будь-яких типів, в тому числі кондиціонери, придбані в інших компаніях.
При монтажі кондиціонера, придбаного у Нас, ми надаємо єдину гарантію на обладнання та роботи. Наприклад, на кондиціонери преміум-класу гарантійний термін становить від 3-х (стандартна гарантія) до 5-и років (розширена гарантія). Гарантією безвідмовної роботи вашого кондиціонера протягом такого тривалого періоду є виконання всіх етапів робіт в точній відповідності з вимогами технічної документації:

Установка кондиціонера
У Нас не великий але перевірений штат монтажників, ми женемося  не за кількістью а за якістю робіт. Всі фахівці мають великий досвід роботи з кліматичним обладнанням та вищу технічну освіту.
В процесі монтажу застосовуються високоякісні видаткові матеріали: безкиснева мідна труба класу Cu-DHP виробництва FOMA (Італія) або МКМ(Німеччина); каучукова термоізоляція К-flex (Німеччина); 
При установці кондиціонерів використовуються тільки професійні робочі інструменти: перфоратори Bosch і Makita; вакуумні насоси, манометричні станції і інший спеціалізований інструмент Рефко і Rothenberger.
Вартість монтажних робіт і витратних матеріалів залежить від розташування блоків кондиціонера, довжини міжблочних комунікацій та інших параметрів, тому точний розрахунок можливий тільки при виїзді на об'єкт. Однак ви можете вибрати типовий варіант установки, так званий «Стандартний монтаж», який має фіксовану вартість і включає всі необхідні роботи і витратні матеріали для якісної установки кондиціонера.матеріали

Стандартний монтаж кондиціонера (побутовий спліт-системи)
Стандартний монтаж побутових спліт-систем займає 4-5 годин і може бути виконаний в приміщенні, де вже закінчено ремонт (монтаж проводиться без пошкодження обробки). Якщо ж в приміщенні відбувається ремонт, то краще виконувати монтаж в два етапи.
Умови стандартного монтажу:

  • Внутрішній блок встановлюється на прилеглу до вікна стіну, на висоті не більше 3-х метрів від підлоги і на відстані 50-90 см від зовнішньої стіни.
  • Зовнішній блок встановлюється через вікно (під відкривається частини вікна) або на балконі, без залучення промислового альпініста. Установка зовнішнього блоку потужністю від 5,5 кВт під вікном можлива тільки з залученням промислового альпініста (крім випадків, коли блок встановлюється на висоті до 3-х метрів від землі). Послуги альпініста в стандартний монтаж не входять, і оплачується окремо.
  • Довжина міжблочних комунікацій (мідних труб в термоізоляції і межблочного кабелю) - до 5 метрів.
  • Міжблочні комунікації і дренажний шланг виводяться на вулицю через один отвір діаметром 40 мм і глибиною не більше 80 см.
  • Міжблочні комунікації всередині приміщення (від внутрішнього блоку кондиціонера до отвору в стіні) закриваються декоративним пластиковим коробом перетином 60 × 60 мм і довжиною до 1 метра.
  • Кабель живлення доводиться до найближчої розетки, загальна довжина кабелю - до 5 метрів, вертикальна ділянка кабелю закривається декоративним пластиковим коробом перетином 18 × 18 мм і довжиною до 3 метрів.
  • Міжблочні комунікації зовні будівлі прокладаються відкритим способом (без короба) і до стіни не кріпляться, дренажний шланг для зливу конденсату виводиться на вулицю разом з Міжблочні комунікаціями (від зовнішнього блоку кондиціонера дренажна труба не виводиться).
  • Для проведення монтажу потрібно вільний доступ до вікна, з якого буде проводитися монтаж зовнішнього блоку і можливість повного відкриття цього вікна, а також вільний доступ до ділянки стіни, на якій будуть розташовуватися внутрішній блок і декоративні короби з комунікаціями і кабелем живлення.


Вартість стандартного монтажу побутового кондиціонера складає орієнтовно 100$.

Нравится