Тел: 097-552-07-00        066-744-37-97

Сервіс

                                     Сервісне обслуговування кондиціонерів
Ми чистимо парогенератора та антисептиком, що вбиває віруси і мікроби високою температурою!
Перелік робіт виконуваних при обслуговуванні кондиціонера:

 • очистка або заміна повітряних фільтрів кондиціонерів
 • очищення теплообмінників внутрішнього і зовнішнього блоків
 • перевірка герметичності фреонової магістралі
 • перевірка робочого тиску фреонової магістралі
 • дозаправка холодоагентом (фреоном)
 • настройка і підтримка заданих режимів роботи систем в автоматичному режимі
 • пробний пуск
 • налагодження в робочому режимі

До переліку робіт з обслуговування кондиціонера у Львові входить також дрібний ремонт кондиціонера (без заміни деталей), діагностика, виявлення несправності і видача висновку щодо способів її усунення.
При замовленні двох і більше кондиціонерів вартість послуги обмовляється індивідуально. Телефонуйте!
                           Навіщо потрібне сервісне обслуговування кондиціонера!
Сервісне обслуговування та чистка кондиціонера потрібно для того що б в першу чергу вбити віруси і мікроби які зібралися в процесі експлуатації на внутрішньому блоці кондиціонера, погодьтеся здоров'я головне. У другу для правильної роботи кондиціонера, його енергоефективності так як якщо не робити чистку кондиціонера  його термодинамічні функції будуть порушені і він буде споживати надмірно електроенергію (в залежності від забруднення), це призводить до витраченим грошам на штучний холод, а значить прохолоди ви отримуєте менше ніж заплатили за неї, погодьтеся навіщо викидати гроші. У третю чергу якщо не робити сервісне обслуговування кондиціонера це згубно впливає на його довговічність а значить на його ресурс, так відбувається завдяки як його засміченості, так і за рахунок плинності фреону (холодоагент), даного пристрою який поступово випаровується і його кількість потрібно контролювати спеціальним приладом, так званим манометричним набором, також поступово йде і змазує матеріал (масло), який розчинений у фреоні. Не забувайте що чистка кондиціонера повинно здійснюватися парогенератором та спеціальної хімією антисептиком.
Отже для того щоб самостійно провести сервісне обслуговування кондиціонера Вам потрібно зробити:

 • Чистку випарника і фільтру внутрішнього блоку кондиціонера.
 • Чистку конденсатора, зовнішнього блоку кондиціонера (зазвичай це листя, тополиний пух, пташині відходи і т.п.)
 • Діагностику кількості холодоагенту за допомогою манометричного набору який з'єднується зі спеціальним штуцером, тиск в робочому стані на холод має бути для R-22 в номіналі 4,2 бар, для R-410 приблизно 8,5-9 бар. Діагностувати при температурі навколишнього середовища не нижче 15 ° C. У разі необхідності потрібно до заправити!
 • Також бажано почистити робоче колесо (турбіну), воно відповідає за кількість повітря, що подається і часто буває забитим особливо якщо кондиціонер працює на кухні в офісі або промисловому приміщенні, магазини ресторани і т. п.

Все це можна робити і самому, але краще довірити фахівцеві, так як варто це вже цілком доступно та й майстер зробить сервіс кондиціонера в Києві професійно, маючи досвід і практику. Ми робимо чистку кондиціонера парогенератором, що вбиває всі віруси, мікроби і чистить кондиціонер глибоко всередині. 

                                         Сервісне обслуговування кондиціонерів
Компанія «ROSA» здійснює якісний сервіс кондиціонерів будь-якої складності. Сервісне обслуговування кондиціонера - це роботи різного характеру, які спрямовані на підтримку робочих параметрів кондиціонера на рівні, його справності а також очищення повітря в приміщенні від пилу, вірусів і мікробів. Наприклад чистка кондиціонера в Києві, заправка фреоном.
На сьогоднішній день, ми гарантуємо якісний сервіс кондиціонераі, яким Ви залишитеся задоволені оскільки маємо в своєму штаті фахівців в даній області і професійний інструмент (гідро-мийки, парогенератори, антисептик). Тому, купуючи кондиціонер Ви знайдете затишок і повний комфорт, так як він зможе очистити весь Ваш будинок від пилу і освіжить все приміщення. Також ми пропонуємо всім нашим клієнтам якісне технологічне обслуговування для будь-якого кондиціонера не рідше ніж 2 рази на рік.
Технічне обслуговування кондиціонерів має важливу складову в процесі його експлуатації, це також вкрай необхідно для бездоганної роботи протягом усього періоду експлуатації. Технічне обслуговування кондиціонера - це дрібний ремонт, який здійснюється справжніми майстрами нашої компанії.
                                                           Чистка кондиціонера

Чистка кондиціонера - найбільш часто затребувана з усіх операцій, що входять в комплекс обслуговування кондиціонерів. Регулярне чищення кондиціонера - запорука здорового мікроклімату в приміщенні, а також правильна і безаварійна робота пристрою. У нашому сервісному центрі ви зможете замовити якісну чистку та профілактику будь-якого кондиціонера. Вартість чищення кондиціонера визначається його потужністю і моделлю (ціни див. Нижче).
Чистка кондиціонера в себе включає:

 • чистка теплообмінника зовнішнього блоку, апаратів високого тиску (при необхідності);
 • чистка випарника внутрішнього блоку;
 • чищення корпусу внутрішнього блоку;
 • чистка крильчатки внутрішнього блоку;
 • чистка дренажного трубопроводу внутрішнього блоку;
 • чистка фільтрів внутрішнього блоку;
 • дезінфекція елементів ;

Виходячи з нашого досвіду роботи з клієнтами, ми сформували стандартні пакети послуг, які ми пропонуємо нашим клієнтам:
Вартість чищення кондиціонерів (побутові):
Чистка  (7, 9, 12, 15, 18 - модель) -600 грн.
Чистка (24, 30, 32 - я модель) -700 грн.
Чистка+Дозаправка (7, 9, 12, 15, 18 - модель) -900 грн.

                                                          Заправка кондиціонера 
Сервісне обслуговування кондиціонера включає в себе заправку кондиціонера, чистку фільтрів і лопаток вентилятора від забруднень з спеціальними антисептичними засобами, чищенням дренажної системи, а також пластикового корпусу. Заправка кондиціонера  є однією з найголовніших процедур для всіх власників. До того ж, дуже важливо правильно заправити кондиціонер, який буде для Вас в подальшому енергоефективно працювати.
                                                        Ремонт кондиціонерів 
Ремонт кондиціонерів  здійснюється за допомогою наших професійних фахівців, які в свою чергу зможуть відремонтувати кондиціонер будь-якої складності і моделі, не залежно від бренду. Саме з цього, ми раді представити для Вас будь-які види послуг з ремонту кондиціонерів у Львові і передмісті.

При замовленні двох і більше кондиціонерів вартість послуги обмовляється індивідуально. Телефонуйте!


Нравится